Niidurobot OÜ 2018. gadā uzsāka robotizēto zāles pļāvēju pārdošanu, apkopi un uzstādīšanu Igaunijā. 2022. gadā mēs ieguvām ekskluzīvas tiesības pārstāvēt robotizētos zāles pļāvējus Baltijas valstīs un paplašinājām savu darbību Latvijas un Lietuvas tirgū. Saistībā ar darbības teritorijas paplašināšanu mēs ieviesām jaunu vienojošu zīmolu Land Shark. Latvijā mūsu partneris ir vietējais uzņēmums SIA BMT PRO.

Uzticamie Land Shark zāles pļaušanas roboti tiek izstrādāti un ražoti kopš 2007. gada. Šobrīd ražošanā ir septītā, pilnveidotā, jaudīgākā un kvalitatīvākā, robotu paaudze.

Pastāvīgi tiek uzlaboti gan Land Shark robotu mehāniskie
komponenti, gan programmatūra. Oriģinālā izstrāde notiek
ražotāja rūpnīcā, pamatojoties galvenokārt uz pastāvīgu
esošo robotizēto zāles pļāvēju spēju uzraudzību un lietotāju atsauksmēm.

Salīdzināt zāles pļāvējus

Ko mūsu klienti
domā par zāles pļaušanas robotiem?

Mēs izvēlējāmies šo robotizēto zāles pļāvēju, jo tā bija labākā cena. Mūsu zāles pļāvēja uzstādīšana notika ātri. Zāle tagad ir ļoti skaista.

Sofija R.

Ļoti jauki puiši! Uzstādot, tika ņemtas vērā mūsu īpašās vēlmes un atrasti un ieteikti risinājumi, kas labāk darbotos praksē, balstoties uz pieredzi.

Marta K.

Esam ļoti apmierināti ar mūsu jauno dārza mašīnu. Tas bija patīkams pārsteigums, ka atradām mums pieejamāku risinājumu. Tagad esam pieraduši pie jaunā “dārznieka” un viņš pie mums 🙂

Eva M.

Ļoti labi + super apkalpošana

Alex O.